Бібліотека

Бібліотека ліцея розвиває творчі здібності, таланти, пізнавальні інтереси й сприяє успішному засвоєнню навчальних програм учнями, підвищенню методичної та педагогічної майстерності педпрацівників через відповідні технології інформаційної та масової роботи.

Інформаційна функція бібліотеки реалізовується через:

– виставки нових надходжень;

– інформаційні огляди;

– картотеки індивідуальної інформації;

– тижні бібліографії;

– інформаційні бібліотечно-бібліографічні консультації, уроки;

– інформування про книги;

– виставки-перегляди;

  • турніри знавців, вікторини тощо;

Масові заходи бібліотеки проводяться в діалогових, рекламнонформаційних та ігрових формах.

Бібліотека є обов’язковим структурним підрозділом професійно-технічного

навчального закладу (ПТНЗ) і здійснює бібліотечно-інформаційне та культурно- просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу в урочний та позаурочний час.

Свою діяльність бібліотека ліцею організовує спільно з педагогічним колективом.

Зустріч з письменницею

2 листопада 2017 року в бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбулася зустріч учнів нашого ліцею з українською письменницею Дарою Корній.

Дара Корній, лауреат конкурсу «Коронація слова», презентувала книгу «Чарівні істоти українського міфу».

Учні з задоволенням прослухали цікаву розповідь письменниці про чарівну історію написання книги та мали змогу ознайомитися з її змістом а також поспілкуватися із чарівною українською «Стефані Майєр».

Інформація

Дара Корній – українська письменниця-прозаїк. Лауреатка третьої премії «Коронації слова», нагороди «Дебют року» від видання «Друг читача», премії «Відкриття себе» імені Володимира Савченка асамблеї фантастики «ПОРТАЛ-2011» і титулу «Золотий письменник України».

Дара Корній народилася в селі Секунь Старовижівського району Волинської  області. Середню школу закінчила в селі Княже Львівської області.

Вищу освіту здобула у Львові. Закінчила журналістськоредакторське відділення Українського поліграфічного інституту. Працює у Львівській національній академії мистецтв.

Перу письменниці належать книги «Гонихмарник» (2010), «Зірка для тебе» (2013), «Зворотний бік темряви» (2013), «Зозуля та зими» (у співавторстві з Талою Владмировою) (2014), «Щоденник мавки» (2014), «Крила кольору хмар» (у співавторстві з Талою Владмировою) (2015), «Петрусь-химородник» (2015), «Зворотний бік сутіні» (2016), «Зворотний бік світів» (2016), «Місячне насіння»(2017).

До уваги читачів!!!

В читальному залі бібліотеки є в наявності нова книжка Дари Корній «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи». Бібліотекар запрошує учнів та пед. працівників ліцею ознайомитися з цією загадковою книжкою.

SAM_2504 - копия

SAM_2500 - копия