Історія

Все почалося в рік викопний
Та, як у всякому житті,
Наказ по наркомбуду скромний –
Початок нашого путі.

     16 жовтня 1943 року – офіційна дата відкриття навчального закладу.
У вересні 1943 року школа фабрично-заводського навчання була перетворена на РУ № 14.
Перші випускники зустрічали переможну весну 1945 року. Ряд працівників училища за наказом наркома будівництва № 541 від 14 вересня 1945 року були нагороджені знаком “Відмінник наркомбуду СРСР”.
З 1962 року училище стало міським професійно-технічним училищем № 14.
У 1975 році училище здобуло статус середнього.
У 2003 році, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 13.06.2003р. № 380 “Про вдосконалення мережі професійно-технічних навчальних закладів Харківської області”, ПТУ-14 перетворено у Харківський професійний ліцей будівництва і комунального господарства .
У жовтні 2013 року ліцею виповнилось 70 років.

Untitled9 В теперішній час, під керівництвом директора Лисенка Миколи Федоровича, професійний ліцей здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації.
Лисенко М.Ф. був заступником начальника обласного управління профтехосвіти, делегатом Всеукраїнського з’їзду працівників освіти, що проходив у жовтні 2001 р., в продовж певного часу очолював раду директорів системи профтехосвіти Харківської області.

Поруч з директором – його надійні помічники:

Untitled10

 Заступник директора з навчально-виробничої роботи – Зіборова Юлія Костянтинівна.
Поєднуючи якості психолога, інженера і висококваліфікованого адміністратора, організовує роботу ліцею в ринкових умовах.

 

Untitled11 25 років очолює виховну і позакласну роботу Ліманчук Наталія Григорівна.
  Всі ті, хто працював і працює, навчався і навчається в ліцеї, відчувають на собі радість спілкування з нею, з інтересом готують і проводять вечори, дискотеки, конкурси, приймають участь у художній самодіяльності.

 

Untitled12Заступник директора з господарської частини –Чудик Генадій Степанович. демонструє господарські і організаторські здібності. Піклується про належний стан майстерень, кабінетів, допоміжних приміщень та комунікацій.

 

Untitled13Методична робота в ліцеї здійснюється згідно з Конституцією України, Законами України “Про освіту”, “Про професійно-технічну освіту”, “Положення про методичну роботу в професійно-технічному навчальному закладі”, Статутом ліцею, іншими нормативно-правовими актами в галузі освіти. Методичну службу очолює методист Філатова Галина Василівна.